5 - 8 September 2018

Календар

<< < Июль 2021 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Візит до штаб-квартири Ради Європи: вже у шостий раз переможці Міжнародного телефестивалю “Дитятко” вирушають до Страсбурга

З 7 по 11 листопада 2017 року переможці IX Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю “Дитятко” у номінації “Місцеве самоврядування — це ми!” перебуватимуть у французькому Страсбурзі, де ознайомляться з інституціями Ради Європи. Починаючи з 2012 року, переможці цієї номінації телефестивалю за ініціативи його президента, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, та за партнерської підтримки Офісу Ради Європи в Україні мають змогу брати участь у Світовому форумі демократії, що проходить щорічно у Палаці РЄ, а також спілкуватися із людьми, які започатковують стандарти демократії та відстоюють права людини у всьому світі.

Детальніше...

У кожній країні фестиваль «Дитятко» знаходить однодумців

Під час урочистого закриття ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» голова Харківської обласної ради, президент фестивалю Сергій Чернов відзначив високу якість робіт, які були подані на конкурс, привітав переможців та всіх учасників фестивалю. Звертаючись до учасників фестивалю, Сергій Чернов сказав: «Швидко, наче одна мить проминули дні IX фестивалю «Дитятко». І завжди, закриваючи один фестиваль сьогодні, назавтра ми починаємо підготовку до наступного фестивалю. Кожного разу ми переконуємося, яка чудова ідея – започаткувати фестиваль Дитятко, кожного року збирати талановитих творчих молодих людей, зустрічати знайомих і знайомитися з тими, хто тільки приєднався до нашої команди. Завдяки вам фестиваль «Дитятко» знають на всій планеті. 

Детальніше...

«Дитятко» - надзвичайно яскрава подія, а Харків – красиве і колоритне місто

Члени журі ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» під час церемонії  закриття висловили свої враження від фестивалю. Вручаючи нагороди у кожній з номінацій, члени журі привітали переможців фестивалю, а також відзначили теплу й творчу атмосферу фестивалю. Як зазначив режисер Манук  Депоян: «За ці дні поруч з вами я отримав величезний заряд енергії. Більше того, я начебто знову опинився у безтурботному і веселому дитинстві. І це надихає неймовірно. Зичу вам не втрачати оптимізму і вкладати його у свої роботи».

Детальніше...

Голова Офісу Ради Європи в Україні вручив сертифікати на подорож до Страсбургу переможцям номінації «Місцеве самоврядування – це ми!»

Привітати учасників ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» на урочисту церемонію закриття завітав Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг. Звертаючись до присутніх, він подякував учасникам міжнародного заходу за їх ініціативність, активність та цікаві ідеї, передані у телевізійних творах, поданих на розгляд журі в рамках номінації «Місцеве самоврядування – це ми!».

Детальніше...

Переможці ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко»

Голова оргкомітету фестивалю та очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов разом з членами журі провели церемонію нагородження переможців у кінотеатрі ім. Довженка. Переможці у номінаціях отримали різноманітні призи: квадрокоптери, гіроборди, ноутбук, проектор, фотоапарат, графічний планшет, а такодж, кошти на реалізацію власних проектів отримали переможці сценарного пітчингу.

Детальніше...

У рамках фестивалю відбулась екскурсія до екопарку Фельдмана

Напередодні урочистої церемонії закриття ІХ Міжнародного телефестивалю "Дитятко" майбутні телевізійники, кінематографісти та аніматори відвідали екопарк Фельдмана, де екскурсовод розповів їм про мешканців екопарку, особливості раціону харчування тварин та цікаві факти про кожен з видів. Діти, обійшовши увесь екопарк, із особливою цікавістю затримувались біля вольєрів із єнотами, лемурами, левами і тиграми. Особливої уваги заслужили дитинчата індійських леопардів, один з яких мав однокольоровий чорний окрас, що, як повідомив екскурсовод, є наслідком рідкої генетичної мутації.

Детальніше...

Першими нові мультфільми японського режисера Тсунео Года побачили фіналісти телефестивалю "Дитятко"

Під час творчої зустрічі з учасниками ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" почесний гість заходу Тсунео Года продемонстрував дітям свої мультфільми, які були створені нещодавно і сьогодні по суті вперше презентувались аудиторії.

Детальніше...