5 - 8 September 2018

Календар

<< < Сентябрь 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

За підсумками сценарного пітчингу автори найкращих ідей фільмів та телепрограм отримають фінансування для своїх проектів

Молоді автори ідей фільмів та телепрограм сьогодні скористалися єдиним в Україні майданчиком, де є змога презентувати своє бачення майбутнього проекту. Розповідаючи членам журі про свої задуми, кожен колектив скористався порадами, які отримав на майстер-класі зі сценарного пітчингу: всі ідеї були унікальними  та самобутніми. В рамках шортлиста сценарного пітчингу, заздалегідь визначеного оргкомітетом ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко", сьогодні презентувалося 9 робіт, з них 5 фільмів та 4 телепрограми.

 

Номінація "Фільм":

- "У гонці з часом" режисера Максима Петренка (жанр - драма, комедія);
Історія про те як п'ятикласники Вася і Паша вирішили випередити час своїми вчинками. Вони почали гонку з часом, але чи вдасться це у них? Не дарма кажуть "Усьому свій час ..."

- "Космонавт" Школи лідерів Будинку дитячої та юнацької творчості, м. Чорноморськ (жанр - драма);
Фільм - спогади шкільного вчителя фізики про хлопчика, який не боявся мріяти і багато працював для того, що б його заповітна мрія здійснилася.

- "Морозиво" студії авторських програм "Маяк", м. Дніпро (жанр - трагікомедія);
Конфлікт - це порожнє й безглузде ставлення до оточуючих, коли трапляється горе треба діяти тут і зараз.

- "Вболівай за "Кривбаскет"!" телерадіостудії "Зміна", м. Кривий Ріг (жанр - документальне кіно);
Спортом можна займатися, відслідковувати спортивні новини, вболівати за улюблених гравців. Але байдужим залишатися не можна. Саме так вважає автор фільму «Вболівай за «Кривбасбаскет!» Розповідаючи про місцеву команду з баскетболу, автор намагається привід крити завісу невідомого з життя спортсменів.

- "Віртуальна любов" Першої Херсонської кіношколи , м. Херсон (жанр - соціальна драма);
Андрій і Марта дружили з самого дитинства. Випробування їх дружби став простий випадок.

Номінація "Телепрограмма":

- "Хочу бути дорослим" школи фільммейкерів "Новий кадр", м. Харків (інформаційно-пізнавальна);
Яким бачать світ діти, що їх хвилює, що їм цікаво?

- "Вогонь. Хто він?" студії "Першокласне ТВ", м. Долина Івано-Франківської області (пізнавально-розважальна);
Маленька чомучка у мами питаєХто літаки у повітрі тримає?Звідки вода потрапляє в криницю?Як упіймати справжню жар-птицю?Ці запитання цікавлять тебе?Скоріше вмикай ПЕРШОКЛАСНЕ ТВ!

- "Наш світ" дитячої телевізійної студії "Наш світ", м. Харків (інформаційно-розважальна);
Що цікавить сучасного підлітка? Про що він хвилюється? Чого боїться та чим живе? Програма про світ очима тинейджерів.

- "FASHION.UA" автора та ведучої Каріни Карімової, м. Київ (пізнавально-розважальна).Сучасний телевізійний проект для підлітків. Українські бренди – будь у тренді!

Після десятихвилинної презентації, що відводилась кожному колективу, члени журі ставили запитання, давали рекомендації та поради. Загалом вони стосувалися необхідності розмежовувати жанри і не нагромаджувати їх в одному проекті; навчатися стисліше і зрозуміліше доносити ідею майбутнього проекту; чітко визначати, якими  будуть виражальні засоби тощо.

9 вересня, під час церемонії закриття і нагородження переможців ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко", отримають кошти для своїх проектів і переможці сценарного пітчингу: найкращим авторам у номінаціях «Фільм» і «Телепрограма» буде вручено по 5 тисяч гривень.