5 - 8 September 2018

Календар

<< < Сентябрь 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Голова Офісу Ради Європи в Україні вручив сертифікати на подорож до Страсбургу переможцям номінації «Місцеве самоврядування – це ми!»

Привітати учасників ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» на урочисту церемонію закриття завітав Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг. Звертаючись до присутніх, він подякував учасникам міжнародного заходу за їх ініціативність, активність та цікаві ідеї, передані у телевізійних творах, поданих на розгляд журі в рамках номінації «Місцеве самоврядування – це ми!».

 

«Мені надзвичайно приємно вітати вас усіх сьогодні в цьому залі. Від імені Генерального секретаріату Ради Європи та себе особисто хочу зазначити, що це велика честь бути тут. Другий рік поспіль радію поряд з вами, відчуваю ваш позитив та поринаю в атмосферу креативності.

Місцеве самоврядування – досить актуальна тема для Європи і вона стосується  кожного жителя міст, кожного з нас», - зазначив Мортен Енберг.

Він також вручив переможцям номінації «Місцеве самоврядування - це ми!» сертифікати на подорож до Страсбургу, де знаходиться штаб-квартира Ради Європи. Там вихованці трьох творчих студій-переможниць зможуть ознайомитись із традиціями європейського місцевого самоврядування.

Довідка.

За роки існування фестивалю кількість конкурсних номінацій зросла у кілька разів. Серед конкурсних номінацій, які пропонуються учасникам фестивалю, є одна особлива: «Місцеве самоврядування - це ми!». Партнером у цій номінації виступає Рада Європи, яка підтримує популяризацію діяльності органів місцевого самоврядування, підвищення інтересу підлітків до розвитку демократії та стимулювання молоді до більш активної участі у житті своїх громад.