5 - 8 September 2018

Календар

<< < Сентябрь 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

«Дитятко» - надзвичайно яскрава подія, а Харків – красиве і колоритне місто

Члени журі ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» під час церемонії  закриття висловили свої враження від фестивалю. Вручаючи нагороди у кожній з номінацій, члени журі привітали переможців фестивалю, а також відзначили теплу й творчу атмосферу фестивалю. Як зазначив режисер Манук  Депоян: «За ці дні поруч з вами я отримав величезний заряд енергії. Більше того, я начебто знову опинився у безтурботному і веселому дитинстві. І це надихає неймовірно. Зичу вам не втрачати оптимізму і вкладати його у свої роботи».

 

«Дякую організаторам за запрошення на це свято. Для мене звично відвідувати масштабні фестивалі, але ніколи не доводилося бувати у кінотаборах. Те, що я там побачила, переконало, що серед вас є майбутні всесвітньо відомі актори чи режисери», - сказала програмний директор Міжнародного кінофестивалю для дітей та молоді ZLIN Ярослава Хинштова.

Директорці Міжнародного дитячого кінофестивалю Universal Ровена Мартінез Улаян, зокрема, сподобався Харків: «Телефестиваль «Дитятко» - надзвичайно яскрава подія, а Харків – красиве і колоритне місто. Я рада опинитися тут. Сподіваюся, потік творчої енергії буде невичерпним завжди і даватиме вам  сили працювати   креативно і змістовно».

Члени журі та почесні гості фестивалю відзначили цікаву його форму проведенняй добру  організацію, а також заохотили юних творчих особистостей розвивати й надалі свої таланти.

«У дитинстві я теж ходив на гурток і  навчався знімати, як це робите ви зараз. Спостерігаючи, як кипіла робота у таборі «Сонячний», я з приємністю знову і знову переживав ці приємні спогади. В жодному разі не зупиняйтеся на досягнутому. Для створення якісного відео- чи радіопродукту слід невпинно працювати», - розповів президент Міжнародної організації “CinemaHall”, член Української кіноакадемії Ілля Свідлер.

Японський режисер Цунео Года, крім того, побажав фестивалю довголіття: «Для аніматора найбільша винагорода – щирий дитячий сміх. Під час перегляду моїх мульфільмів ви мене щедро винагороджували. Щиро зичу телефестивалю «Дитятко» довголіття. І нехай з кожним роком позитиву лише додається».